پروژه های آذرپشتیبان الکترونیک | آذرپال

پروژه های شرکت آذرپشتیبان الکترونیک

مجموعه آذرپال فعالیت خود را در این پروژه از مورخه 1393/07/19 آغاز نموده و همزمان با نصب 800پایانه فروشگاهی به صورت ماهانه پشتیبانی تعداد 600 پایانه فروشگاهی در سطح استان آذربایجان شرقی را تا مورخه 1394/10/30 بر عهده داشت.

علاوه بر موارد فوق که قسمتی از کارنامه موفق آذرپال هستند این شرکت با تمام توان و به کارگیری نیروهای متعهد ، متخصص و مجرب همچنان در مسیر کسب موفقیت های روزافزون و پروژه های جدیدتر گام برمیدارد. پروژه هایی که در حال حاضر فعال بوده و شرکت آذرپال همچنان در این پروژه ها ارائه خدمات می نماید می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • پروژه آلین کیش

این پروژه در مورخه 1396/03/01 با موضوع بازاریابی ، نصب و پشتیبانی پایانه های فروشگاهی شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سطح استان های آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی و فارسآغاز گردیده و همچنان با همت و تلاش مثال زدنی عوامل پروژه به مسیر خود ادامه می دهد.

  • پروژه فن آوا کارت

پروژه فن آوا کارت در مورخه 1397/05/01 با موضوع بازاریابی ، ثبت ، تامین و نصب پایانه های فروشگاهی در سراسر کشور به شرکت آذرپال محول گردیدکه این پروژه در حال حاضر یکی از بزرگترین پروژه های فعال مجموعه آذرپال به حساب می آید.

  • پروژه پرداخت الکترونیک پاسارگاد

به منظور گسترش فعالیت های آذرپال در مورخه 1398/09/27 قرارداد همکاری فی مابین شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد و شرکت آذرپشتیبان الکترونیک با موضوع بازاریابی ، ثبت ، تامین و نصب پایانه های فروشگاهی در سراسر کشور منعقد و همزمان فعالیت این پروژه آغاز گردید.

  • پروژه سامان کیش 

پس از فعالیت چندین ساله و کسب تجارب ارزشمند ، شرکت آذرپال موفق به انعقاد قرارداد همکاری با شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش به عنوان دومین شرکت برتر کشور و شانزدهمین شرکت رده بندی جهانی در حوزه پرداخت الکترونیک با محوریت بازاریابی و جذب ، تامین پایانه و ارائه خدمات پشتیبانی به پذیرندگان محترم گردید. فعالیت این پروژه در مورخه 1399/10/01 آغاز شرکت آذرپال توفیق و افتخار ارائه خدمات متنوع بازاریابی ، نصب و پشتیبانی به بیش از 50000 پذیرنده فروشگاهی در سراسر کشور را دارد و تمامی سعی و تلاش خود را به کار می بندد تا خدماتی با کیفیت در شان  جایگاه والای همکاران ، نمایندگان و پذیرندگان محترم را ارائه نماید.

  • پروژه ایران کیش
  • پروژه زیرسوئیچ آذرپال

منتظر پروژه های جدیدباشید …