درباره آذرپال | آذرپشتیبان الکترونیک

آذرپال را بهتر بشناسیم

درباره ما
    شرکت آذر پشتیبان الکترونیک که به اختصار آذرپال نامیده می‌شود، با نزدیک به 13 سال سابقه، هم اکنون نماینده رسمی شرکت پرداخت الکترونیک سداد در حوزه دستگاه‌های کارت خوان بانکی ثابت و پایانه‌های فروشگاهی است و به طور کامل چرخه بازاریابی و توسعه بازار، نصب و راه‌اندازی و پشتیبانی دستگاه‌ها را در استان آذر شرقی و غربی مدیریت کرده و با مطالعه و بررسی بازار، پذیرندگان و مشتریان، دفاتر و نمـایندگـان در صدد ارائه هرچه بهتر خدمات به مصرف کنندگان نهایی است. این پروژه مربوط به شرکت سداد از 12گانه‌های دارای مجوز شاپرک است که بنام آلـیـن کـیش در استان در حال اجرا و فعالیت است.
آذرپال به موازات پروژه آلـیـن کـیش سداد، اجرای پروژه فناواکارت را در بیش از 11 استان کشور دنبال می‌کند. شرکت فناواکارت همانند شرکت سداد، یکی از 12گانه‌های دارای درگاه پرداخت الکترونیک بوده و رسالت ما توزیع و پشتیبانی ابزارهای مورد نیاز، جهت انجام فرآیند پرداخت الکترونیک از سوی مصرف کنندگان نهایی است. شرکت آذرپال نمـاینده رسمی فناواکارت در استان است و به طور کامل امور مربوط به خرید و فروش پایانه‌های فروشگاهی سیار، بازاریابی، تامین دستگاه‌ها و ثبت و ضبط اطلاعات پذیرندگان را در استان آذر شرقی و سایر استانها را کنترل و مدیریت می‌کند.

آذرپال با در اختیار داشتن یک کادر مجرب و فنی- آشنا به اصول و قواعد بازار و خدمات پشتیبانی، هم اکنون در سراسر کشور دارای بیش از 85 نـمـاینده و 5 دفتر در شهرهای تهران، تبریز، بندانزلی، میاندواب و مرند بوده و تلاش همگـان در راستای اجرای موفق پروژه‌های آلـیـن کـیش و فناواکارت در استان و سراسر کشور است. در صورتی که تمایل به اخذ نمایندگی دارید، نوشته راهنمای اخذ نمایندگی را در این لینک مطالعه کنید.
آن‌چه که آذرپال را از سایر شرکتهای هم‌کار متمایز می‌سازد:

  • توزیع و پخش منظم دستگاه‌ها به پذیرندگان، ارائه رول کاغذ رایگان بر حسب مصرف پذیرنده در سطح بازاریابی
  • سرکشی ماهیانه به پذیرندگان (بازدید دوره‌ای)، رفعِ کاملِ خرابی دستگاه به صورت تعـمـیر یا تعویض قطعه،ارسال به موقع، ارائه خدمات حضوری نصب و پشتیبانی اورژانسی در سطح عملیاتی و پشتیبانی
  •  تست و بررسی تک به تک قطعات دستگاه‌ها از جمله مانیتور و پرینتر قبل از ارسال به پذیرنده در سطح کنترل کیفی است.

مصرف کنندگان نهایی ما، پذیرندگان هستند که برای موسسه یا آموزشگاه، مدارس، فروشگاه‌ها و مغازه‌ها، یا کسب و کارهای سیار خود نیاز به دستگاه‌های کارت خوان بانکی ثابت یا سیار دارند. نمـایندگان ما در سراسر کشور، مسئولیت توزیع و پخش پایانه‌ها و ارائه خدمات پشتیبانی بر اساس اظهار پذیرنده را به عهده دارند. جهت مشاهده لیست نمایندگان آذرپال این لینک را کلیک کنید.
شرکت آذرپال با نزدیک به 10 سال سابقه در حوزه خرید و فروش، توسعه بازار و ارائه خدمات پشتیبانی دستگاه‌های کارت خوان ثابت و سیار، الفبای این چرخه و این محصول را به خوبی شناخته است و آماده توزیع و پخش گسترده دستگاه‌ها به سراسر کشور، ارائه خدمات پشتیبانی حضوری و غیرحضوری، اعطای نمایندگی در شهرستانها و استانهای مختلف است