پروژه های شرکت آذرپشتیبان الکترونیک

 

شرکت آذرپشتیبان الکترونیک با سابقه ای نزدیک به یک دهه فعالیت در حوزه بازاریابی ، نصب و پشتیبانی انواع دستگاه های کارتخوان بانکی توانسته با سعی و مجاهدت های همکاران محترم و با بکارگیری دانش و تجربه فنی ، گروژه های موفقی از خود به جای بگذارد. از جمله پروژه های بارزی که میتوان به آن ها اشاره کرد به شرح ذیل بیان می گردد :

  1. پروژه آسان پرداخت پرشین

این پروژه با موضوع پیمانکاری ، مشارکت و مدیریت اجرایی ، بازاریابی و نصب و پشتیبانی 7000 پایانه فروشگاهی از بانک های مسکن ، تجارت و گردشگری در تاریخ 05/05/89 شروع و در تاریخ 20/110/92 با موفقیت به پایان رسید.

 

  1. پروژه اول کیش

پروژه اول کیش در تاریخ 19/10/90 با هدف بازاریابی و جذب 500 عامل فروش در استان آذربایجان شرقی و غربی شروع و در تاریخ 01/06/91 موفقیت آمیز به انجام رسید.

 

  1. پروژه پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد

قرداد پروژه پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد با موضوعیت بازاریابی و جذب در استان آذربایجان شرقی ( شهرهای تبریز و مرند) در تاریخ 07/12/92 منعقد گردید که با تلاش همکاران در مدت زما کوتاه یعنی تا تاریخ 31/02/93 توانستیم 600 پایانه فروشگاهی پرتراکنش جذب نماییم.

 

  1. کارت اعتباری ایران کیش

این پروژه که در تاریخ 19/07/93 شروع شد به منظور نصب پایانه های فروشگاهی بود و آذرپال توانست به طور میانگین تا تاریخ 31/06/94 نزدیک به 800 دستگاه پایانه فروشگاهی در استان آذربایجان شرقی نصب نماید.

 

  1. کارت اعتباری ایران کیش

علاوه بر پروژه نصب دستگاه های پایانه فروشگاهی شرکت کارت اعتباری ایران کیش به طور موازی قراداد پشتیبانی از 6000 دستگاه خود را در استان آذربایجان شرقی در تاریخ 19/07/93 با آذرپال منعقد کرد که تا تاریخ 30/10/94 پشتیبانی این پایانه های فروشگاهی با شرکت آذرپال بود.

 

  1. فناپ

در تاریخ 26/06/96 شرکت فناپ  پروژه بازاریابی ، ثبت اطلاعات ، نصب و پشتیبانی 800 پایانه فروشگاهی پرتراکنش خود و شارژ فروش استان آذربایجان شرقی را به شرکت آذرپال محول نمود. که ثمره این اعتماد انجام موفقیت آمیز پروژه تا تاریخ اتمام قرارداد (03/09/97) بود.

 

علاوه بر موارد فوق که قسمتی از کارنامه موفق آذرپال هستند ؛ این شرکت با تمام توان خود و با به کارگیری نیروهای متعهد ، متخصص و کاری همچنان در مسیر کسب موفقیت های روزافزون و پروژه های بیش تر می باشد. از جمله فعالیت ها وقرادادهایی که در حال حاضر در حال اجرا در این شرکت معظم می باشند به اختصار بیان می گردد.

 

  1. پروژه آلین کیش

این پروزه در تاریخ 01/03/96 با موضوع بازاریابی ، نصب و پشتیبانی 3500 پایانه فروشگاهی بانک ملی در استان آذربایجان شرقی و غربی شروع شده است و با همت و تلاش همکاران با قدرت و پرتوان به پروسه خود ادامه می دهد.

 

  1. پروژه فن آوا کارت

همزمان با پروژه در حال اجرای آلین کیش پروژه فن آوا کارت نیز به شرکت آذرپال محول گردید که موضوع این پروژه بازاریابی ، ثبت اطلاعات و تامین پایانه 9000 پذیرنده فروشگاهی در 11 استان کشور بود. این قرارداد در تاریخ 01/05/97 بین شرکت آذرپال و شرکت فن آوا کارت منعقد گردید و امروز این پروژه یکی از بزرگترین پروژه های فعال شرکت آذرپال به حساب می آید.

 

به لطف و همراهی همیشگی خداوند منان شرکت آذرپال توانسته امروز با همکاری تک تک اعضای محترم مجموعه خود را به جایگاهی برسانند که علاوه بر سابقه ای درخشان ، به طور همزمان چندین پروژه در حال اجرا را مدیریت و اجرا نماید. امید است بتوانیم همواره رضایت خاطر و خرسندی همراهان گرامی را در گنجینه سوابق خود به همراه داشته باشیم.