تحويل اكسپرس در تبريز

سفارش‌هايي که در روزهاي کاري شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 19 و در روزهاي پنج‌شنبه و جمعه تا ساعت 14 ظهر ثبت شوند، در همان روز تحويل داده مي‌شوند. سفارش‌هايي که پس از ساعت‌هاي ذکر شده ثبت شوند در اولين ساعت‌هاي کاري روز بعد تحويل داده مي‌شوند. سفارش‌‌‌‌هاي با ارزش بيش از پانصد هزار تومان در شهر تبريز رايگان ارسال مي‌شوند.

 نکات:
- تحويل رايگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هايي با ارزش بيش از پانصد هزار تومان و در شهر تبريز مي‌باشد.
- اگر مبلغ سفارش پيش پرداخت شده باشد، صاحب پروفايل يا شخص ديگري که صاحب پروفايل نام، آدرس و تلفن وي را براي تحويل سفارش وارد کرده است، هنگام دريافت کالا بايد کارت شناسايي معتبر مانند کارت ملي همراه داشته باشد.
- توصيه مي‌شود تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور را در حضور همکاران تحويل سفارش کنترل نمائيد و در صورت مغايرت تعداد اقلام سفارش با فاکتور، اقلام مغاير را در رسيد تحويل سفارش ثبت نمائيد و در اولين فرصت از طريق تلفن 35256456-041 يا ارسال ايميل از طريق صفحه «تماس با ما» اين موارد را به خدمات پس از فروش يني‌شاپ اطلاع دهيد.
- اکيداً توصيه مي‌شود سلامت فيزيکي و ظاهري کالاهاي دريافتي خود را در حضور همکاران تحويل سفارش چک نمائيد و در صورت مشاهده آسيب يا ايراد فيزيکي از دريافت سفارش اجتناب نموده و در اولين فرصت از طريق تلفن 35256456-041 يا ارسال ايميل از طريق صفحه «تماس با ما» اين موارد را به خدمات پس از فروش يني‌شاپ اطلاع دهيد.

 

پست پيشتاز

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهر تبريز كه تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس يني‌شاپ نمي‌باشند در نظر گرفته شده است.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت می‌باشد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:
http://itemtracking.post.ir

 

تيپاكس

تيپاکس براي سفارش‌هاي با محل تحويل خارج از تبريز در نظر گرفته شده است.

تيپاکس به مقصد تمامي مراکز استان‌ها ارسال مستقيم دارد. سفارش‌هايي که در محدوده بافت شهري در شهرهاي داراي دفتر نمايندگي تيپاكس قرار دارند، در منزل تحويل داده مي‌شوند و تيپاکس براي رساندن آنها، هزينه اضافي دريافت نمي‌کند.

مشترياني که آدرس آنها در خارج از بافت شهري شهر مقصد قرار دارد، مي‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحويل بگيرند يا براي دريافت سفارش با شرايط توافقي اقدام کنند.

پس از پردازش سفارش و تحويل آن به تيپاکس، زمان ارسال در شهرهايي که تک مسيره هستند به طور معمول 24 ساعته است. سرويس‌دهي تيپاکس در شهرهايي که دو مسيره يا راه دور هستند، معمولاً در 48 تا 72 ساعت انجام مي‌شود.

توجه:

سفارش‌هايي که به غير از اکسپرس يني‌شاپ ارسال مي‌شوند يا مبلغ آنها بيشتر از يکصد هزار تومان است، لازم است پيش از ارسال، از طريق پرداخت کارت به کارت يا پرداخت اينترنتي تسويه شوند.

اگر ارسال سفارش مشمول هزينه باشد (سفارش‌هاي با مبلغ زير پانصد هزار تومان در روش تحويل اکسپرس يا سفارش‌هايي که از طريق پست پيشتاز يا تيپاکس ارسال مي‌شوند) هزينه ارسال در فاکتور درج مي‌شود و دريافت هر گونه مبلغ اضافي هنگام تحويل کالا تخلف محسوب مي‌شود. در صورت مشاهده چنين مواردي لطفاً مراتب را جهت پيگيري از طريق ايميل info@yenishop.ir به يني‌شاپ اطلاع دهيد.

روزهاي تعطيل در سال 1395براي يني‌شاپ به شرح ذيل مي‌باشد كه در اين روزها هيچ‌گونه پاسخگويي، سرويس‌دهي و خدماتي نخواهد داشت:

؟؟؟