1- پرداخت از طريق درگاه اينترنتي

تمامي کاربران آذرپال مي‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طريق درگاه اينترنتي بانک‌هاي موجود در سايت آذرپال و يا از طريق پنل اينترنت بانک شخصي خود، هزينه سفارش خود را به صورت آنلاين پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خريد ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعي اين پرداخت براي سفارش است و نيازي به اطلاع دادن آن نيست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازي و ارسال مي‏‌شود.

توجه داشته باشيد که تحويل گيرنده سفارش هنگام دريافت کالا، بايد کارت شناسايي همراه داشته باشد. لازم به ذکر است که پرداخت اينترنتي باعث ايجاد الويت و تسريع در پردازش سفارش کاربران مي‌شود.

 

2- پرداخت در محل تحويل

به کاربران محترم توصيه مي‌شود جهت تسريع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اينترنتي انجام دهند. با وجود اين، براي آسودگي بيشتر آن دسته از مشترياني که تمايل دارند هزينه سفارش خود را هنگام دريافت آن پرداخت کنند، آذرپال اين امکان را نيز فراهم آورده است که در صورتي که آدرس تحويل سفارش آنها، تبريز يا يکي از شهرهاي تحت پوشش تحويل اکسپرس آذرپال باشد، هزينه را هنگام تحويل گرفتن سفارش، به يکي از روش‌هاي زير پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارش‌هايي که از طريق باربري ارسال مي‌شوند يا مبلغ آنها بيشتر از يکصد هزارتومان است، لازم است پيش از ارسال، از طريق پرداخت کارت به کارت يا پرداخت اينترنتي تسويه شوند.

- پرداخت با کارت بانکي در محل تحويل

از آنجا که همگي ماموران تحويل سفارش آذرپال دستگاه‏‏‌هاي کارت خوان سيار (POS) همراه دارند، مشتريان عزيز مي‌توانند هنگام تحويل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌هاي عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند.

- پرداخت نقدي در محل تحويل

براي آسودگي بيشتر آن دسته از مشترياني که تمايل به پرداخت نقدي هزينه سفارش خود دارند، آذرپال امکان پرداخت نقدي در محل را نيز فراهم آورده است.

 

3- پرداخت کارت به کارت

کاربراني که امکان پرداخت اينترنتي از طريق Gateway آذرپال و يا پرداخت در محل را ندارند مي‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌هاي قيد شده در اين قسمت کارت به کارت نمايند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت مي‌توان از دستگاه‌هاي ATM (عابر بانک) و يا کارت به کارت اينترنتي استفاده کنند. با اين حال پرداخت از طريق درگاه پرداخت اينترنتي سايت آذرپال به علت ميزان اتوماسيون بالاي آن آسان‌تر و سريع‌تر است و يني‌شاپ پيشنهاد مي‌کند که از اين روش جهت پرداخت استفاده نماييد.