پروژه های آذرپال | آذرپال ، ارائه دهنده خدمات کارتخوان های بانکی

پروژه های شرکت آذرپشتیبان الکترونیک

شرکت آذرپشتیبان الکترونیک با بیش از  یک دهه سابقه فعالیت در حوزه بازاریابی ، نصب و پشتیبانی انواع دستگاه های کارتخوان بانکی توانسته با سعی و تلاش های پرسنل و عوامل محترم و با بکارگیری دانش و تجربه فنی ، پروژه های موفقی را رقم زند. از جمله :

 1. پروژه آسان پرداخت 

این پروژه با موضوع پیمانکاری ، مشارکت و مدیریت اجرایی ، بازاریابی و نصب و پشتیبانی 7000 پایانه فروشگاهی از بانک های مسکن ، تجارت و گردشگری در تاریخ 89/05/05 شروع و در تاریخ 92/11/20 با موفقیت به پایان رسید.

 1. پروژه جیرینگ

پروژه اول کیش (جیرینگ) در تاریخ 90/10/19 با هدف بازاریابی و جذب 500 عامل فروش در استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی شروع و در تاریخ 91/06/01 موفقیت آمیز به انجام رسید.

 1. پروژه پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد

پروژه شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد با موضوع بازاریابی و جذب پذیرندگان مطلوب در سطح استان آذربایجان شرقی (شهرهای تبریز و مرند) در تاریخ 92/12/07 منعقد و همزمان فعالیت این پروژه آغاز گردید که در مدت زمانی کوتاه تا مورخه 93/02/31 تعداد 600 پذیرنده فروشگاهی پرتراکنش جذب و پایانه های ایشان نصب گردید.

 1. پروژه پشتیبانی پایانه های فروشگاهی ایران کیش

مجموعه آذرپال فعالیت خود را در این پروژه از مورخه 93/07/19 آغاز نموده و همزمان با نصب 800 پایانه فروشگاهی به صورت ماهانه پشتیبانی تعداد 6000 پایانه فروشگاهی در سطح استان آذربایجان شرقی را تا مورخه 94/10/30 بر عهده داشت.

 

علاوه بر موارد فوق که قسمتی از کارنامه موفق آذرپال هستند این شرکت با تمام توان و به کارگیری نیروهای متعهد ، متخصص و مجرب همچنان در مسیر کسب موفقیت های روزافزون و پروژه های جدیدتر گام بر میدارد. پروژه هایی که در حال حاضر فعال بوده و شرکت آذرپال همچنان در این پروژه های ارائه خدمات می نماید می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 1. پروژه آلین کیش

این پروژه در مورخه 96/03/01 با موضوع بازاریابی ، نصب و پشتیبانی پایانه های فروشگاهی شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سطح استان های آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی و فارس آغاز گردیده و همچنان با تلاش مثال زدنی عوامل پروژه به مسیر خود ادامه می دهد.

 1. پروژه فن آوا کارت

پروژه فن آوا کارت در مورخه 97/05/01 با موضوع بازاریابی ، ثبت ، تامین و نصب پایانه فروشگاهی در سراسر کشور به شرکت آذرپال محول گردیدکه این پروژه در حال حاضر یکی از بزرگترین پروژه های فعال مجوعه آذرپال می باشد.

 1. پروژه فناپ تک

     به منظور گسترش فعالیت های شرکت آذرپال در سراسر کشور در مورخه 98/09/28 قرارداد همکاری فی مابین شرکت فناپ تک و شرکت آذرپال با موضوع  بازاریابی ، ثبت ، تامین و نصب پایانه های فروشگاهی منعقد و همزمان فعالیت این پروژه آغاز گردید.

 1. پروژه رایانه خدمات امید 

همکاری شرکت آذرپال با شرکت رایانه خدمات امید در مورخه 98/10/01 با موضوع بازاریابی ، ثبت ، تامین و نصب پایانه های فروشگاهی در سراسر کشور آغاز گردیده و فعالیت این شرکت در پروژه فوق ادامه دارد.

 1. پروژه سامان کیش

پس از فعالیت چندین ساله و کسب تجارب ارزشمند ، شرکت آذرپال موفق به انعقاد قرارداد همکاری با شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش به عنوان دومین شرکت برتر کشور و شانزدهمین شرکت رده بندی جهانی در حوزه پرداخت الکترونیک با محوریت بازاریابی و جذب ، تامین پایانه و ارائه خدمات پشتیبانی به پذیرندگان محترم گردید. فعالیت این پروژه در مورخه 99/10/01 آغاز و طبق برنامه ریزی های انجام پذیرفته بصورت جامع ادامه خواهد یافت.

شرکت آذرپال توفیق و افتخار ارائه خدمات متنوع بازاریابی ، نصب و پشتیبانی به بیش از 50000 پذیرنده فروشگاهی در سراسر کشور را دارد و تمامی سعی و تلاش خود را به کار می بندد تا خدماتی با کیفیت در شان و جایگاه والای همکاران ، نمایندگان و پذیرندگان محترم را ارائه نماید.

منتظر پروژه های جدید باشید …